tüki tunne kurgus 03.12.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on juba pikemat aega tüki tunne kurgus.Vahel on isegi õhu puudus.Riided peavad olema avarad ümber kaela, muidu tekib pitsitus tunne.Palun andke nõu, mis see võiks küll olla?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kurtke oma muret perearstile. Lihtsate uuringutega on võimalik selgitada, kas tegemist on haigusega (kilpnääre, magu, kopsud) või stressi ja ärevuse kehalise väljendusega. Vastavalt saab ka abi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.