juuste kasv 22.04.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

laps on kuue aastane ja juukseid on haprad ja õhukesed, samuti tulevad peast ära kui neid veidikenegi sikutada (nt patsikummiga, talle meeldib väga neid patsis hoida). kas see on üldsegi õige aadress kuhu pöörduda. pls aidake
murelik lapsevanem

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ei oska Teie lapse probleemi paugupealt küll ühegi endokriinhaigusega seostada. Kui perearst nõu ei leia, pöörduge lastearstile.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.