juuste probleem 15.05.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere,ma olen 17 aastane tütarlaps,ja minul on selline probleem,et minu juuksed on hästi õhukesed,nad lähevad kiiresti rasvaseks ja mis kõige hullem,neid tuleb peale igat kammimist ja pesemist järjest rohkem ära...mida ma poeaks tegema?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Siin on tegemist pigem kosmeetilise probleemi kui haigusega. Soovitan otsida hea juuksur heast salongist ja järgida tema soovitusi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.