Vereproov näpust 25.09.18 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tahaksin teada, kui mult võeti näpust vereproov, kuna pikalt köhisin ja öeldi, et mingit põletikku pole. Kas sellest samast vereproovist nägi ka arst veresuhkru taset?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Näpuotsast tehtud vereproovist on võimalik glükomeetri abil veresuhkrut määrata. Kas Teie arst seda ka tegi, ei oska ma küll arvata. Teil tuleb tema käest küsida.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.