Põen teise tüübi diabeeti, perearst kirjutas välja Jardiance 25 mg. tabletid 1 kord päevas 1 tablett. Võtsin umbes kuu aega ja mõlemale jalale tekkisid hüppeliigeste kohale täppverevalumid, mida kunagi pole ennem olnud. 13.03.18 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kas tasub tablette edasi võtta.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan ühendust võtta Teile Jardiance´i määranud arstiga. Nahamuutus jalgadel tuleb üle vaadata, võib-olla teha ka täiendav vereproov. Suure tõenäosusega pole nahamuutused Jardiance´iga seotud, kuid nende põhjus vajab selgitamist.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.