Mul on küsimus kilpnäärme alatalitususe kohta 09.10.17 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus kas mul vôimalik kilpnäärme alatalisusega rasestuda ühe munajuhaga. Mul on kaks tervet poiss last olemas. Mul avastati juba 3 kuuselt see haigus. Ja vôtan korallikult oma rohtu. Annalüüsid on mul korras. Etkel on emaga väline rasedus mis tuleb eemaldada.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Adekvaatselt kompenseeritud kilpnäärme alatalitlus rasestumisel takistuseks ei ole. Siiski soovitan kindlasti ka günekoloogiga nõu pidada, kuivõrd võib olla takistuseks ühe munajuha puudumine.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.