Kas suhkruhaige tohib teha püsimeiki. 30.01.17 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kas tohib teha püsimeiki inimene kellel on suhkruhaigus ja kellel on vaja ennast süstida või on oht et tätoveering ei parane?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Püsimeiki võib diabeetik teha. Siiski tasub ennast jälgida ja mistahes põletiku või nahaärrituse nähte tuleks tõsiselt võtta.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.