Valu kaelas 18.02.14 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tervist,juba mitmeid nädalaid piinab mind jooksev valu vasakul kaelas,valu ei ole pidev,pigem jooksev,algab lõualuu juurest ja jookseb poolde kaela ja nii mitu korda päevas. Algselt arvasin,et ehk on hambas midagi närvidega valesti kuid hambavalu on midagi muud .
Kas probleem vóik olla kilpnäärmes,või kuhu soovitate pöördusa ?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Pöörduda soovitan ikka perearstile. Arvan siiski, et kilpnäärmehaigus Teile valu ei põhjusta.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.