lümfisõlme või kilpnäärme haigus 18.12.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere
Kuu aega tagasi avastasin kaela peal mingi herne suuruse kühmu.Algul ei tundnud mitte midagi kui tervis oli hakanud kehvaks minema- väsimus,süüa eriti ei soovi,kehakaalu langus,kaela ja selja valud.Kaela lihased olid pinges ühelt poolt.
Nüüd tuli see punni taoline tagasi samasse kohta,eriti seda ei ole näha.Eelmisel korral oli näha.
Kas võib olla mul kilpnäärmetel või lümfisõlmedel midagi viga olla.Muidu ma pole kontrollis käinud.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Palun pöörduge oma perearsti poole. Teid nägemata ja kaela katsumata ei oska küll asjast midagi arvata.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.