Rasedus 23.10.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere
Rasedus on olnud 4 nädalat, käisin perearsti juures, et teha TSH vereproov, vastuse sain täna, kui helistasin arstile, ütles et TSH 1,36
Arst küsis kuidas ma end tunnen, enesetunne on hea vastasin siis pole vaja rohkem L-thyroksini juurde võtta. Endokrinoloogi juurde saan alles 10 november.
Kas see annus mis ma võtan on siis paras 1,5 tabl. päeva. kui verproovi näitajad olid sellised.
Teid ette tänades

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kilpnäärmehormoonide sisaldus Teie veres on piisav ja 1,5 tabletti L-türoksiini Teile sobiv annus ka raseduse ajal. Jätkake sama annusega.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.