kurgus pigistab 09.03.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere.mul on küsimus nimelt mul juba kaks nädalat kõris pigistab ja tekib aegajalt õhupuudus ning südame pekslemine ja esineb ärevushoogusid.kas võib olla kilpnäärmes?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Patsienti nägemata ja läbi vaatamata ei saa ükski arst teha pädevaid otsuseid. Pigem jätavad Teie kaebused mulje ärevushäirest. Pöörduge oma perearsti poole. Kui tohter vaevuste põhjust ei leia, teeb ta täiendavaid uuringuid või suunab spetsialistile.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.