konsultatsioon 08.03.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!Olen 45 aastane naine ja viimati käisin kilpnäärme kontrollis 20 aastasena.siis soovitati rahulikku elu,kuid kahjuks pole see siiani onnestunud.Olen kogu see aeg olnud alla oma norm kaalu,kuid koige enam häirib see,et ma ei suuda nutta-koik need aastad!Kas oleks voimalik tulla teie konsultatsioonile.Tänan.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kas 20 aastat tagasi leiti Teil kilpnäärmehaigus? Soovitus elada rahulikku elu on hea meile kõigile, kuid tänapäeva maailmas praktiliselt teostamatu. Kui olete elanud 25 aastat tervena arstide abita, ei arva küll, et võiks mingi tõsise tõvega tegemist olla. Võimetus nutta seostub pigem psüühiliste iseärasuste või "kuiva silma" sündroomiga, kui kilpnäärmehaigusega.
Kui siiski väga vastuvõtule soovite, võite tulla Viruplatsi Arstikeskusesse Tallinnas Narva mnt. 7, kus võtan vastu teisipäeviti 16.00-18.00.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.