kõhulahtisus 12.01.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Mul diagnoositi haigus colitis ulcerosa.Võtan raviks pentasa 2 korda 24h ja supp pentasa ööseks.Ravi on kestnud nädala,aga tulemust seni ei ole.2 nädalat olen ka haiguslehel olnud.Millal võiks ravi hakata tulemusi andma ja tervis paranema?Paranemist ootama jäädes siku.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks tuli küsimus valel aadressil. Soovitan selle esitada gastroenteroloogile (mao-soolearstile).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.