Karvade eemaldamine 22.04.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tean, et on olemas nii laser- kui ka fotoepilatsioon, lisaks on veel elektrolüüs, viimane pidi kõige mõjuvam olema? Kas Teie teeta neid protseduuri? Kui ei tee, siis mida te mulle pakute?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ei ole kosmeetiliste protseduuride alal asjutundja. Infot saate kosmeetikakabinettidest või naisteajakirjadest (vaata "Anne" mai 2005).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.