toidulisandid 06.01.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Lp Dr Anu Ambos,

Paluksin Teiepoolset nõuannet toidulisandite kohta. Olen olnud ülekaaluline kogu oma teadliku elu ent nüüd kaalujälgimise abil lahti saanud paarikümnest kilost ning soovin veel jätkata. Missuguseid toidulisanded oleks kindlasti ning missuguseid soovitavalt vaja juurde võtta. Kaaroteenini jõudisn juba ise:).

Lugupidamisega,

Kristin

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ei ole suur toidulisandite spetsialist. Kui kaalujälgijate menüüst ja päevasest kaloraazist kinni peate (kaalujälgimisega liiga hoogu ei lähe), pole toidulisandid vajalikud.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.