konsultatsioon 14.09.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

ravin kilpnääre peaegu üks aasta,sooviks Teie konsultatsiooni.Kas Teie võttate vastu veel kuskil peale Mustamäe polikliinikut?Kas Teil on tasuline visit ka kuna ei ole kindel,kas ma saan uue saatekirja,olen praegu ravil saatekirjaga.
Tänan vastuse eest,Lidia

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Võite tulla minu juurde tasulisele vastuvõtule Viruplatsi Arstidesse (Narva mnt. 7). Võtan seal vastu igal teisipäeval 16.00-18.00.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.