Jalgadel lööve tulin eile reisilt Kreetale 10.07.22 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Selline mure et naasesin reisilt käisin Kreetal ja kaks päeva enne reisi lõpu tekkisid sellised punnid jalgadele

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Meenutab putukapisteid. Käsimüügist leiate apteekri juhatusel sobiva ravimi. Kui vaevus püsib või lisandub uusi nähte- siis perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi