Lööve kehal 11.06.11 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure järgmine, et kehale on tekkinud lööve, väikesed täpikesed hästi tihedalt, silmaga väga hästi näha pole aga käega katsudes on tunda, tavaliselt nahk sile, nüüd aga selline krobeline. Lööve ei sügele ega ole valus. Hetkel tekkis see seljale (terve selg täis), varem (umbes 3 korda) on tekkinud ka käevarrele ja näole. Aja poolest nii suvel kui talvel. Sooviks teada, millest selline asi tekkida võib ja kuidas sellele ravi leida? Üks kord olen proovinud ka allergiavastaseid tablette, aga minu arvates need väga ei mõjunud, lööve kadus sama aeglaselt kui ilma tablettideta.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Kahjuks pildi järgi on raske lööbele hinnangut anda ja küsimusi oleks ka vaja päris palju esitada...minu soovitus on minna dermatoloogi vastuvõtule.
Kjulge