Survetunne labajalas 25.06.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on paar kuud survetunne ümber labajala, nagu oleks võru ümber ja sokk pressib sellel jalal, teisel mitte. Väliselt ei ole turset ega muud erilist näha. Aastaid tagasi oli sellel jalal hüppeliigese trauma, nüüd ei ole vigastust olnud. Surumistunne on häiriv, kuna ei tea, mis seda põhjustab. Millise arsti juurde peaksin pöörduma (va perearst), sooviksin tasulisele vastuvõtule kusagile minna. On see ortopeed, kirurg vm spetsialist?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt see on seotud läbitehtud traumaga. Peaksite pöörduma ortopeedi poole.