kas antud haigusega on alkoholi tarvitamine näidustatud? päraku fistul 12.05.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mees 66 aastane , 3 korda lõigatud päraku fistulit- nüüd probleem, 3 kuud pidamatus, jookseb WC vahet - kuskile minna ei saa, perearsti poolt saadetud emosse, sealt kirurgi juurde , pidavat lima olema fekaali sees, alkoholi sõltuvus,iga päev 2 veini + 3 õlut või vein= krooniline akohoolik, mida sellisega teha

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Raske kindlasti aga ega minu korraldus joomine lõpetada, talle vaevalt mõju avaldab.