Valud ülakõhus 30.03.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Nimelt olen maadelnud murega mõnda aega ja praeguseks hetkeks , umbes kaks kuud tagasi süvenesid vaevused , on lisandunud: lümfide pingelisus kuklas, kaelas, rinnas; ülakõhus vasakul tugev terav, torkiv valu, mis vahepeal kandub ka paremale.
Mida teha, valu nüüd igapäevane. Perearstile saan uuel nädalal, aga kas ka uuringutele, seda ei tea ja millal. Kas võiksin pöörduda EMO-sse?
Minna era-eriarstile?
Tahaks protsessi kiirendada ja terveneda.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid on palju, mõte liigub ärevushäire poole. Kuid ennem välistatakse konkreetsed, eriravi vajavad kehalised haigused. Hea koostöö oma perearstiga !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi