Ebameeldiv lõhn suust 08.02.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Pöördun teie poole,nimelt abikaasal ilmneb ebameeldiva lõhna tulemine suust, suuhügieen on korras ja hambaid regulaarselt kontrollitud. Ta ise ei tunne ebameeldivat lõhna . Kuidas peaks edasi toimima?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla maoprobleemiga- tavaliselt alahappesus on selle põhjuseks. Pöörduge perearstile, kes võiks korraldada gastroskoopia