kõhus gaasid, väljaheiteks värvuseta läbipaistev lima. mis haigus see on? 15.01.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kõhus gaasid, väljaheiteks värvuseta läbipaistev lima. mis haigus see on?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult selle kirjelduse alusel diagnoosida pole võimalik. Kui sellised nähud jäävad püsima, oleks näidustatud koloskoopia. Pöörduge perearstile.