Alakõhuvalud 20.12.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on juba viimased kuu aega valutanud alakõhu vasak pool, valu tuikab ka natuke paremale poole, valu on tuim üldiselt, kuid vahepeal käivad torked. Ultraheliuuring, uriiniproov, rooja proov ning vereproov oli korras. Naistearsti tehtud analüüsid ning ultraheliuuring oli ka korras. Kas valu võib olla põhjustatud stressist või peaksin uuesti arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ükskõik millest valu on põhjustatud, kui see Teid häirib, peaksite siiski uuesti pöörduma.