Põletus haava ravi 19.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Keev vesi kukkus jala peale. Kas haav on hästi paranenud või peaks pöörduma perearsti poole?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pildi järgi ma vaatan, et haav paranenud ju ei ole - nahas on ju defekt. Hea on see, et olulist põletikku ei ole. Pindmine põletus oleks selle aja jooksul pidanud juba ära paranema. Võiksite perearstil saatekirja võtta ja plastikakirurgile pöörduda - perearst ise ilmselt sellega suurt midagi ette ei võta.