Põlves lohk/auk 06.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kukkusin ühte harjutust tehes põlve peale umbes 2 nädalat tagasi, paar päeva natuke valutas, aga siis läks valu üle, käin 5 korda nädalas trennis ja valu ei tunne, aga kui sõrmega katsun põlve siis on tunda, et seal on mingi lohk või auk, ma pole päris kindel, aga vahest jääb tunne, et seal oleksid nagu mingi tükid, äkki siis mingi luutükid, rääkisin treeneriga ja ta katsus ja ütles, et see ei tohiks midagi hullu olla.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui valu ei ole ja treeninguid ei sega, siis midagi hullu olla ei tohiks.