Sport veenilaiendite korral 17.06.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, muret teeb valu jalgades, arvan, et veenilaienditest põhjustatud tursed ja suhteliselt palju veresooni paistavad naha alt välja, katsudes veel tunda ei anna. Kas on mõni spordiala , mida võiks teha ja vastupidi - milline oleks keelatud? Tänan!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõige parem oleks ujumine. Teiste spordialade harrastamisel tugisukkade kandmine - vastunäidustuseks sel juhul poleks ükski spordiala.