Tsüst põlveõndlas 10.04.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.13 aastasel lapselapsel põlveõndlas tsüst aegajalt umbes iga 6kuu tagant valulikud muhud säärel vahel isegi varvasteni lõõb valu,Kas mingit muud ravi ei ole kui valuvaigistid ,isegi need ei aita valuvastu.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist ortopeedilise probleemiga, mina vaid üldkirurg.
Põlveõndla tsüst ja muhud säärel omavahel seotud ei ole. Põlveõndla tsüst viitab põlveliigese probleemile.