Valu ja palavik 10.03.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kuskil 3-4 aastat tagasi oli sama probleem, aga lahendust polnud.
Nimelt mul juba nädal kestab paremal alakõhus valud(muutlikud) ja palavik on ka. Üks inimene arvas, et võib olla pimesoole põletik.
(02.03)Ta otsustas kutsuda kiirabi. Tehti proovid, aga vastused olid korras ainult vererõhk ja veresuhkur olid kõrged. Mida edasi võtta, kui valud on? Kas oleks vaja uusi proove teha ja kas on põhjust muretsemiseks? Suured tänud ette!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma perearsti poole, kuna ägedat kirurglist haigust ei leitud. Oleks otstarbekas uurida valu põhjust.