Seedeprobleemid 02.12.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Viimased 1kuu on olnud õrn valu vasakul alakõhus ja vahel ka paremal alakõhus, väljaheide on pabulatena ja limane. Pimesoole operatsioon on tehtud 3kuud tagasi. Erinevad proovid võetud 2nädalat tagasi. Vereproov korras, uriiniproov korras, ultraheli korras, kopsuröntgen korras, kompuuteruuring korras. Sest muid kaebusi peale õrna kõhuvalu, gaaside, kõhukinnisuse ja lima ei ole.
Tegelen regulaarselt ka spordiga (jalgpalliga)
Kaal on püsinud 64-65kg vahel viimased aasta aega.
Kas tegu võib olla ärritunud soole sündroomiga, või hiljuti tehtud pimesoole operatsiooniga?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mõlemad võimalused tulevad kõne alla. Peaksite konsulteerima gastroenteroloogiga.