Labajalg 07.09.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Umbes aasta tagasi oli mul labajala operatsioon ja operatsiooni käigus pandi jalga metallvarras,nüüdseks eemaldatud.Ka sellel suvel olin sama jalaga teist korda kipsis. Möödas on aasta ja jalg on opereeritud koha pealt kivikõva ja valutab tihti. Kas see on normaalne või peaksin pöörduma kirurgi poole?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuna ma ei tea, mille tõttu Teid opereeriti, siis ka normaalsuse kohta on mul raske arvamust avaldada. Kui ühte jalga on sama koha pealt 2 x opereeritud, siis loota tulemust päris ilma vaevusteta oleks ehk liiga optimistlik. Kõige parem oleks pöörduda Teid opereerinud ortopeedi poole.