Kõhu piirkonnas pidev valu. 13.04.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Pidev valu kõhu piirkonnas.Söön tavapärasest vähem,olen kaalust alla võtnud,kuid kõht paisub .Mida teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite uuesti perearsti käest küsima saatekirja uuringutele. Uuringud toimuvad ka pandeemia ajal. Kui teaks, et see pandeemia lõpeb paari nädalaga, võiks ju oodata, aga rohkem pole küll mõtet venitada.