Fisuur ja sügelus 20.03.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Valulik roojamine
Ja pärast sügelus.

Detsember 2019 algas valulik wc käimine roojates.Sain veb algus 2020 kirurugile aja,kes vaatas ja ütles,et lōhe.
Kasutasin pikalt,kuni märtsi lōpuni kreemi,mis segati kokku.Nüüd viimased 2nädalat on patem,verd pole ega valu.Samas aga sügeleb nüüd meeletult,öösel veel eriti tugevalt.
Kas peaksin nüüd lōpetama kreemi kasutamine?
Kas midagi uut proovima?

Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui vaevused veritsuse ja valu näol on kadunud, siis võiks salvi kasutamise lõpetada.