Luu fikseerumine 6a-l 20.01.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. 11. jaanuaril laps murdis luu vasaku käe randme lähedalt, kinnine murd. Nädal hiljem röntgeni pildil on luu nihkunud esialgsest fikseerimisest rohkem välja. Kas äkki liiga palju? Kas peaks uuesti fikseerima? Kas uus fikseerimine oleks suurem trauma kui eluaegne kõver ja võibolla valutav käsi? Võin saata pildi, aga ülevalolev link seda ei võimalda. Palun andke nõu!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olen üldkirurg ja (laste)ortopeedias pole pädev nõu andma. Peaksite pöörduma (laste)ortopeedi vastuvõtule.