Tere. Paremal pool alakõhus mingisugune paise. 29.12.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas oskate öelda millega tegu ja kui ohtlik see võib olla? Mul on umbes neli kuud olnud paremal alakõhus mingi moodustis nagu paise.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pildi järgi midagi arvata ei oska. Kuna ultraheli pole midagi näidanud, oleks asja selgitamiseks vaja teha kompuuteruuring.