Alakõhuvalu 30.07.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 18-aastane noormees ning viimased 5-6 päeva on alakõhus valud olnud. Algul oli tuim, kuid häiriv valu paremal pool all ja vahel isegi oli tuima valu kubemepiirkonnas. Vahel tunnen seda vasakul pool ja vahel nö kolmnurga juurest. Ühel ööl esines ka kõhulahtisus ja vahel tunnen puhitust. Millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Apenditsiidist soolepõletikuni - kõik on võimalik. Vajalik oleks läbivaatus ja elementaarsed uuringud. Soovitan pöörduda perearsti poole.