kaks näppu on sidemes olnud nädal aega ja nüüd on paistes ja valusad 19.10.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere kukkusin nädal aega tagasi enda sõrme peale ja läksin emosse kohe kuna sõrm oli kõveraks kukutud ja tehti röntgen ning pandi side 2 nädalaks nüüd on side olnud 1 nädal ja sõrm on väga valusaks läinud ja väga paiste

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

1 nädal peale traumat on paistetus ja valu normaalne. Kuna pole ei Teie sõrme ega rö-pilti näinud, ei oska mingit konkreetset nõu anda. Kahtluse korral soovitaksin sama arsti poole uuesti pöörduda.