Võõrkeha kahtlus kõrvas 27.08.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, veidike ebatavaline küsimus.
Puhastasin kiiruga vatitikudega kõrvasid. Pärast märkasin, et ühel pulgal polnud vatti enam otsas. Kas on võimalik, et vatt jäi kõrva nii, et ma seda ei tunne?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vatt kõrvas peaks mingil määral kuulmist halvendama. Kahtlusel võiksite pöördu perearstile, kes vaatab kõrva üle ja võõrkeha olemasolul eemaldab selle.