Paksend sõrmel 26.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

ca 5-6 kuud tagasi tekkis valu ja väike paksend 3 sõrme mediaalse falangi piirkonnas. Nii kirjeldas seda perearst.
Keskmise sõrme kahe kõõluse vahel peopesa selja pool on tekkinud veidi valu ning ebamugavust tekitav moodustis naha alla.
Sõrm liigub, puudutades on valulik, valulik ka teatud liigutuste puhul. Röntgen uuring korras.
Traumat pole olnud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi hästi ei kujuta ette, millega võiks olla tegu. Peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule, veel parem, kui saaksite spetsiaalse käega tegeleva spetsialisti vastuvõtule. neid on olemas Taru Ülikooli Kliinikumis ja Põhja Eesti Regionaalhaiglas. Vajalik perearsti suunamine.