Sarnaluu 18.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Sain nädalavahetusel kogematta tugeva löögi paremasse nina nurka. Tekkis p6sele paistetus ja ninast tuli palju verd. Paistetus alanes ise paari päevaga aga valulik on ikka. Alguses oli ülahuul tundetu ja osaliselt ülemised hambad. Hulle tundlikus tuli suhteliselt kiirelt tagasi. Aga hammaste tundmine pole siiani taastunud ja nuusates tuleb rögaga veel vere klimpe ninast. Kas asi võib väga tõsine või taastub tundlikus ise.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Asja tõsidust kirjelduse järgi on raske hinnata. Sellise traumaga oleks kindlsti põhjust end traumapunktis arstile näidata.