Päraku peal väike auk 14.06.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mure seisneb selles, et päraku üleval on selline paarimillimeetrine auk. Number kahel käies tuleb sealt vahel verd päris palju. Mõnikord jääb hiljem aluspükse ma määrima. Vahepeal pole 2 või 3 kuud midagi ja ühel hetkel jälle veritseb. Siiamaani oli mure ainult vetsus, aga täna töölt tulles oli augu ümbrus verine ja õrnalt kipitas. Oskate õelda kas tegu millegi väga ohtlikuga ja kui kiiresti peaks arsti poole põõrduma kuna saan aru et vaevus ise ära ei kao

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõige tõenäolisem on hemorroid. 100% kindlusega väitmiseks peab seda nägema. Soovitan näidata perearstile, kes siis vajadusel suunab Teid edasi.