gastriit ja selle ravimise võimalikkus 02.05.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Alates veebruari algusest käesoleval aastal ,pärast gripilaadse haiguse põdemist,piinavad mind kõhuvalud,mis levivad kõhu erinevates piirkondades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Gastriidi puhul peaks need ravimid aitama. Ma ei ole kindel, et Teie valude põhjuseks on gastriit - gastriidi puhune valu peaks olema ülakõhus. Teie poolt kirjeldatud rändav valu pole gastriidile iseloomulik. Soovitan pöörduda gastroenteroloogi poole.