Operatsioonijärgselt (neurokirurgiline) ajab haav välja rohkelt värvitut ja lõhnatut vedelikku 12.04.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Selgroo operatsioon oli nädal tagasi. Nüüd kodus olles eritab haav rohket vedelikku, mis on värvitu ja lõhnatu. On ka halb enesetunne, nõrkus.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite informeerima Teid opereerinud arsti ja küsima, mida edasi teha.