Valu vasaku külje rinnalihase taga 06.02.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, Mure selline et nüüd mitu kuud on olnud pea iga päev aegajalt tuim valu vasakul küljel rinnalihase vasaku ääre all. lihase valu tõenäoliselt see ei ole, sest tundub see on sügavamal, u roide peal või all. vahel lööb see rohkem rinna keskele. milles võib asi olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selline valu võib olla põhjustatud südame probleemidest. Soovitan pöörduda perearstile põhjuste selgitamiseks.