Valu kannas 17.01.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Linnas käies tekkis valu kanna piirkonda, peale seda kõndida oli väga valus järgnevad päevad jalanõudega, kõndida korralikult ei saanudki. Alguses oli hullem, nüüd on ainult siis, kui midagi läheb selle koha vastu kõndides. Olen käinud perearstil ja röntgenis, aga midagi ei saanud teada.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult selle informatsiooni põhjal ei oska ka mina midagi tarka Teile soovitada. Kui röntgenis midagi näha ei olnud, siis luulist patoloogiat Teil ei esine. Ilmslt tegu pehme koe vigastusega.