kas sünnimärgi vigastamine ziletiga on ohtlik(näol) 17.08.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Ajasin habet ja vuntse kuid lõikasin kogemata ühe nahast kõrgema sünnimärgi katki. Kas see võib olla ohtlik.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See ei tohiks ohtlik olla. Kui see sünnimärk on kohas, kus ta ka edaspidi võib vigastatud saada, siis soovitaksin ta eemaldada.