hallux valgus 20.04.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere minul oli halluxi opp 08.03.2016 peale opp pandi jalg kipsi 4nädalat kips võeti ära 05.0402016 ja peale selle veel2 nädalat käisin karkudega nüüd lubas ortopeed et võib hakkata käima ja sees on 3luukruvi aga jalg on nii valus ja väga paistes ja kuidas see käimine peaks toimuma.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite selle küsimusega pöörduma Teid opereerinud ortopeedi poole. Kui käia mitte kuidagi ei saa, võib olla tegu tüsistusega. Ilma nägemata pole võimalik vastata.