Valu munandis pärst kubemesonga lõikust 13.04.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Pärast parempoolse kubemesonga operatsiooni mis sooritati 01.04.2014 hakkasid 11.ndal päeval valud paremas munandis seismise ja istumise ajal.
Kas eelpool kirjeldatud nähtused kaasnevad operatsioonst taastumisel või on tegemist mingi algava uue probleemiga?
Täpsustuseks olgu öeldud et song oli algfaasis ja enne oppi olid samsugused valud paremas munandis.
Ette tänades!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Raske öelda. Arvan, et tegu on siiski operatsiooni ja haigusega seotud probleemiga. Tegelikult on ju ka operatsioonist möödas vaid 2 nädalat, mistõttu loodan, et vaevused leevenduvad iseenesest. Kõige targem oleks pöörduda Teid opereerinud kirurgi poole.