Fimoosi operatsiooni järgsed probleemid 20.09.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, probleem on selline, et aasta tagasi tehti mu 17aastasele pojale ümberlõikamise operatsioon seoses fimoosiga ja ta kurdab valulikkust peenise otsa peal, seal kust tuleb uriin välja. Lapse vaatas üle operatsiooni teinud kirurg ja ka uroloog, kes lasi teha ka uzi ja uriiniproovid ja kõik proovid osutusid väga headeks, tema nagu probleemi ei näe, aga kuhu saaks ehk edasi pöörduda ja äkki oskate teie mingit ravimit või kreemi soovitada?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui üks uroloog probleemi ei näe, peaks teise poole pöörduma. Minul patsienti mitte nähes pole küll võimalik ravi ordineerida. Teise arvamuse saamiseks teise spetsialisti poole pöördumine on täiesti aktsepteeritav.