Muhk paremal pool kaela umbes 4-5 cm kõrvast alla poole 24.12.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Hiljuti märkasin katsudes oma kaela imeliku muhku. Näha seda ei ole, valu ei tee. Asub paremal pool. Kas see võib olla külmast või millestki muust, rasket trenni ei tee.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla lümfisõlmega. Sellise kirjelduse järgi kahjuks diagnoosida pole võimalik. Soovitan näidata perearstile.